Hakkımızda

Emlak dükkanımız ilk olarak Yunuseli mahallesinde açılmıştır. O bölgede yıllar boyunca iş yaparak çevremizi genişleterek büyük bir aile olduk. 2006 yılından sonra Mudanya ve Karacabey köyü olmak üzere iki farklı yerde çeşitli araziler alarak portföyümüzü büyütmeyi amaçladık.

Buradan sonra büyük bir yapılanmaya doğru yol aldığımızı tüm çevremize sevinçle duyurarak daha da tanınırlık kazanmış olduk. Bizlerle birlikte bu yolda yürüyen eş, dost, akrabalarımız hep birlikte bir yumruk olup büyümeyi başardık. Biz başarıya, yolda yürürken emin adımlarla yürüdüğümüz ve her daim doğru yoldan sapmadığımız için ulaştık. Karacabey’de kurduğumuz işletmemizin ardından Balıkesir ilinde de bir işletme kurmayı öngörerek, zincir dükkanımızın bir diğer şubesini açtık. Biga, Çan, Denizli gibi yerlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek portföyümüze ne gibi faktörler katıp yola devam edeceğimize karar verdik. Bu aşamada onlarca tecrübe ve bilgi sahibi olarak yolumuza devam ettik. Balıkesir, Susurluk ve Kepsut bölgelerine şubelerimizin devamını açarak, Kepsut ilçesinden ilk emlak danışmanlığı yapan şirket bizler olduk. Bu bölgelerde çeşitli arazilerin satışına vesile olarak vatandaşlarımıza toprak kazandırdık hem bizler onların gönüllerini kazandık hem de onlar toprak kazanmış oldular. Dostlarımız bu bölgelerde de bizleri yalnız bırakmayarak markamızın büyümesine, adının daha da çok duyulmasına yardımcı oldular. Bizleri çevrelerine anlattılar, bizler de bu yolda onlara arkadaşlık ettik.

Bir dönem Eskişehir’de yapılacak olan dönemsel büyük projelerin haberini alınca ilk rotamızı oraya yönelttik. Ardından Alpu, Beylikova, Çifteler, Mahmudiye ve Odunpazarı ilçelerinde faaliyetlerimize başlamış olduk. Burada bizlere hem yön veren hem de desteğini esirgemeyen onlarca kişi ile hep birlikte yüz binlerce dönüm arazimizin devir teslimlerini tamamladık. 

Piyasaların durgunluğundan kaynaklı Eskişehir’in bazı bölgelerindeki çalışmalara ara verdik. Bu bölgelerin bizlerde verileri bulunmaktadır ancak ülkemizin ekonomik durumları açısından, yüksek karlar bırakmasına karşın işlerimizi bu bölgelerde yavaşlatma kararı aldık. Biz Arsacı Grup olarak, adımlarımızı yere basarken emin ve doğru adımlarla, bilindik yöntemlerin dışında kalıp rakiplerimizi saf dışı bırakarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmakta olan bir şirket politikasına sahibiz. Bizler güven dostuyuz, sektörde bulunduğumuz müddetçe bu özelliğimizden hiçbir zaman taviz vermedik. Önceliğimizin hiçbir zaman maddiyat olmadığı 15 yılı aşkın süredir devam eden politikamız sayesinde, para kaybetsek bile dost her daim kazanmaya devam ettik.

Türkiye’nin birçok illerinden dostlar kazandık, ve yatırımcılarımızın memnuniyeti her zaman için oldukça yüksek oldu.

Daha önceki yıllarda sitemizde, sadece kendimize ait ilanlar bulunmaktaydı. Şimdi müşterilerimiz dilerse üye olup, kendi ilanlarını kendileri paylaşabileceklerdir. Bir süreliğine dopingleri ücretsiz erişime açık halde bir platforma dönüştürmeyi amaçladık.

Arsacı Grup 

İlanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

0533 554 71 51

Detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

İletişim